Mail de webmaster
 
Kijk ook eens op Facebook
 
Bovenop het nieuws

Archief

Bestuur

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Fonger van Veenen Marja de Vries Hessel Twijnstra
voorzitter@zcnf34.nl secretaris@zcnf34.nl penningmeester@zcnf34.nl

Aanvullend: Aarnout Vroegh en Marius Ros

 

Wedstrijdzwemmen

Technische Commissie

Wedstrijdsecretariaat

Jolanda Buurlage
Bernadette Brouwer
tc@zcnf34.nl zwemmen@zcnf34.nl

Aanvullend: Gea Kuiper, Roelof Weggemans, Petra van der Steeg

 

Synchroonzwemmen

Technische Commissie

Wedstrijdsecretariaat

Jantina Vledder Patrick Tingen
synchroon@zcnf34.nl patrick@zcnf34.nl
(0516) 520167 (0516) 433531 / 06-53676215

Aanvullend: Marja de Vries, Yvonne Postma, Jacquelien Haisma

 

Overige

Recreatie

Webmaster

 Ledenadministratie

Vacature Patrick Tingen  Erik Kremer
recreatie@zcnf34.nl webmaster@zcnf34.nl  ledenadministratie@zcnf34.nl
(0516) 433531 / 06-53676215  (0516) 522743 / 06-28584624

Het beleidsplan van ZCNF’34 voor de jaren 2012 – 2017 vindt u hier