Wedstrijden seizoen 2022-2023

Let op: onderstaand overzicht is nog voorlopig, dus datums kunnen nog wijzigen

Van sommige wedstrijden is de datum nog niet zeker, daar staat een “?” achter en ze staan er soms twee keer op. Ook gaan we niet naar alle wedstrijden toe.

DatumWedstrijdPlaatsTijden
8-10-2022Figuren Senioren IRDe Kuil Bodegraven12.00 jury
12.15 inzwemmen
12.45 aanvang
15-10-2022Figuren MinibeatSportstad Heerenveen 13.00 jury
13.15 inzwemmen
13.45 aanvang
22-10-2022Figuren Junioren IRAmarena Amersfoort13.45 jury
14.00 inzwemmen
14.30 aanvang
29-10-2022Limiet Regio Oost en NoordDe Vrolijkheid Zwolle12.00 jury
12.15 inzwemmen
12.45 aanvang
12-11-2022Figuren Age-II IRTijenraan Raalte12.45 jury
13.00 inzwemmen
13.30 aanvang
19-11-2022Limiet Regio Oost en NoordTijenraan Raalte12.45 jury
13.00 inzwemmen
13.30 aanvang
10-12-2022Figuren Age-I IRGeuselt Maastricht11.45 jury
12.00 inzwemmen
12.30 aanvang
18-12-2022Top 2000 showOosterwolde
7-1-2023Uitvoeringen Senioren IRSloterparkbad Amsterdam12,00 jury
12.15 inzwemmen
12.45 aanvang
28-1-2023NK en NK Masters (2 dagen)nnbnnb
4-2-2023Limiet Regio Oost en NoordDe Vrolijkheid Zwolle11.45 jury
12.00 inzwemmen
12.30 aanvang
11-2-2023Figuren MinibeatSportstad Heerenveen13.00 jury
13.15 inzwemmen
13.45 aanvang
4-3-2023Uitvoeringen Junioren IRTijenraan Raalte12.45 jury
13.00 inzwemmen
13.30 aanvang
1-4-2023NJK (2 dagen)
15-4-2023Uitvoeringen MinibeatHet Ravijn Nijverdal09.30 jury
10.30 inzwemmen
10,45 aanvang
22-4-2023Uitvoeringen Age II IRAquapelle Capelle ad Ijssel13.45 jury
14.00 inzwemmen
14.30 aanvang
13-5-2023Uitvoeringen Age I IRSportstad Heerenveen13.00 jury
13.15 inzwemmen
13.45 aanvang
27-5-2023Uitvoeringen Combo IRTongelreep Eindhoven13.45 jury
14.00 inzwemmen
14.30 aanvang
3-6-2023Uitvoeringen Age I & Age IITijenraan Raalte12.45 jury
13.00 inzwemmen
13.30 aanvang
10-6-2023Synchro Beat (2 dagen)
17-6-2023Uitvoeringen Jun, Sen + COMBODe Vrolijkheid Zwollena 11. 00 uur
24-6-2023Regio Oost en NoordSportstad Heerenveen13.00 jury
13.15 inzwemmen
13.45 aanvang
1-7-2023Frysian Open (2 dagen)Noord

Zwembaden:

PlaatsZwembadAdresTelefoonnummer
AlkmaarHoornse VaartHertog Aalbrechtweg 4(072) 548 9375
AmsterdamZwembad SloteparkbadPresident Allendelaan 3020-5063506
BeilenDe Peppelt Spiek 4-6(0593) 523 340
DrachtenDe WelleReidingweg 6(0512) 583 666
EindhovenTongelreepAntoon Coolenlaan 1(040) 238 1139
GroningenHelperbadModdermanlaan 40(050) 525 4930
HeerenveenSportstad HeerenveenAbe Lenstra Boulevard 23Q(0513) 614800
HoofddorpSportcomplex Koning Willem-AlexanderBennebroekerweg 800(023) 5541041
MaastrichtGeusseltbadDiscusworp 4(043) 3504500
NijverdalHet RavijnPiet Heinweg 16(0548) 613526
RaalteNieuw TijenraanZwolsestraat 68a(0572) 760 600
RoermondRoerdompAchilleslaan 2C(0475) 359103
RoosendaalDe StokDe Stok 1(0165) 585 959
UtrechtDe KwakelParanadreeg 10030-2862700
ZoetermeerDe VeurPrismalaan 40(079) 3469102
ZwolleDe VrolijkheidOssenkamp 7(038) 455 0689