Wedstrijden

Datum Wedstrijd Vereniging/ plaats Wie Inzw Aanv
1-10-2016 Competitie – deel 1 Avena – Joure (wedstrijd in Sneek!) Allen
8-10-2016 Swimkick/minioren circuit – deel 1 ZPC Hoogeveen – Hoogeveen Minioren
8-10-2016 Junioren/jeugd/senioren circuit – deel 1 De Spatters-Beilen Jun-Jeugd-Sen
8-10-2016 Limietwedstrijd (korte baan) DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen 17:30 18:00
19-10-2016 Herfstvakantie: woensdag GEEN TRAINING
22-10-2016 Zuyderzee Mastercircuit – deel 2 Zignea – Emmeloord Masters 15:30 16:00
30-10-2016 LAC – deel 1 Wetterwille – Burgum Allen 15:15
6-11-2016 Vijfkamp – deel 2 ISIS Gorredijk – Heerenveen Allen 13:15 13:45
12-11-2016 Competitie – deel 2 ZCNF ’34 – Oosterwolde Allen
19-11-2016 zaterdagmorgen: geen training van 08:00 – 08:30.
20-11-2016 Regionale Minioren Clubmeet HZ&PC – Heerenveen Minioren
20-11-2016 Zuyderzee Mastercircuit – deel 3 De Aalscholver – Almere Masters 14:45 15:30
26-11-2016 Minioren/junioren circuit – deel 2 De Plons-Coevorden Min-Jun
26-11-2016 Limietwedstrijd (korte baan) DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen 17:30 18:00
5-12-2016 Sinterklaasavond: GEEN TRAINING voor 17:00 – 19:30 en 20:30 – 21:30
10-12-2016 Swimkick/minioren circuit – deel 2 Wetterwille – Burgum Minioren
10-12-2016 Junioren/jeugd/senioren circuit – deel 2 ZC Haren – Haren Jun-Jeugd-Sen
17-12-2016 Zuyderzee Mastercircuit – deel 4 ZPC de Houtrib – Lelystad Masters 16:00 16:30
24-12-2016 Kerstvakantie: GEEN TRAINING
25-12-2016 Eerste Kerstdag: GEEN TRAINING
26-12-2016 Tweede Kerstdag: GEEN TRAINING
27-12-2016 Kerstvakantie: GEEN TRAINING
28-12-2016 Limietwedstrijd (korte baan) MNC Dordrecht – Dordrecht / Geen training Jun-Jeugd-Sen
29-12-2016 Kerstvakantie: GEEN TRAINING
30-12-2016 Kerstvakantie: GEEN TRAINING
31-12-2016 Oudjaarsdag: GEEN TRAINING
1-1-2017 Nieuwjaarsdag: GEEN TRAINING
7-1-2017 Zuyderzee Mastercircuit – deel 5 Swol – Zwolle Masters 11:15 11:45
7-1-2017 Regio winterkampioenschappen k.b. HZ&PC – Heerenveen Jun-Jeugd-Sen
8-1-2017 Regio winterkampioenschappen k.b. HZ&PC – Heerenveen Jun-Jeugd-Sen
14-1-2017 Regio winterkampioenschappen k.b. Wetterwille – Burgum o.v.b.
15-1-2017 Regio winterkampioenschappen k.b. Wetterwille – Burgum o.v.b.
20-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Jun-Jeugd-Sen
21-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Jun-Jeugd-Sen
22-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Jun-Jeugd-Sen
27-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Masters
28-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Masters
28-1-2017 Vijfkamp – deel 3 HZ&PC – Heerenveen Allen 16:15 16:45
29-1-2017 Nederlandse Master kampioenschappen k.b. Masters
4-2-2017 Swimkick/minioren circuit – deel 3 ZPC Hoogeveen – Hoogeveen Minioren
4-2-2017 Junioren/jeugd/senioren circuit – deel 3 Neptunia – Sneek Jun-Jeugd-Sen
4-2-2017 Limietwedstrijd (lange baan) DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen 16:30 17:00
11-2-2017 Competitie – deel 3 De Wellerobben – Oosterwolde Allen
12-2-2017 LAC – deel 2 ?? – Leeuwarden Jun-Jeugd-Sen
12-2-2017 LAC – deel 2 Wetterwille – Burgum Jun-Jeugd-Sen 15:15
18-2-2017 Zuyderzee Mastercircuit – deel 6 HZ&PC – Heerenveen Masters 14:15 14:45
18-2-2017 Limietwedstrijd ?? – Leeuwarden Jun-Jeugd-Sen
4-3-2017 Vijfkamp – deel 4 ZCNF ’34 – Oosterwolde Allen 17:45 18:15
4-3-2017 Limietwedstrijd (lange baan) DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen 16:30 17:00
11-3-2017 Competitie – deel 4 Zwemteam Isis-DZ&PC (SG) – Heerenveen Allen
18-3-2017 Minioren/junioren circuit – deel 3 ZPC Hoogeveen – Hoogeveen Min-Jun
18-3-2017 Limietwedstrijd ?? – Leeuwarden Jun-Jeugd-Sen
25-3-2017 Limietwedstrijd (lange baan) DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen 16:30 17:00
26-3-2017 Zuyderzee Mastercircuit – deel 7 ZPC Amersfoort – Amersfoort Masters 13:30 14:00
1-4-2017 Swimkick/minioren circuit – deel 4 Aqua ’68-Assen Minioren
1-4-2017 Junioren/jeugd/senioren circuit – deel 4 Haren-Haren Jun-Jeugd-Sen
9-4-2017 Zuyderzee Mastercircuit – deel 8 DAW – Alkmaar Masters 13:15 13:45
16-4-2017 Eerste Paasdag: GEEN TRAINING
17-4-2017 Tweede Paasdag: GEEN TRAINING
22-4-2017 Limietwedstrijd ?? – Leeuwarden Jun-Jeugd-Sen
27-4-2017 Koningsdag: GEEN TRAINING
29-4-2017 Limietwedstrijd HZ&PC – Heerenveen Jun-Jeugd-Sen
4-5-2017 Dodenherdenking: GEEN TRAINING
5-5-2017 Nederlandse Master kampioenschappen Masters
6-5-2017 Minioren/junioren circuit – deel 4 ZPC Hoogeveen – Hoogeveen Min-Jun
6-5-2017 Nederlandse Master kampioenschappen Masters
7-5-2017 Nederlandse Master kampioenschappen Masters
13-5-2017 Masterwedstrijd ?? – Leeuwarden Masters
13-5-2017 Vijfkamp – deel 5 Aqualero – Leek/ Roden Allen
19-5-2017 Regio zomerkampioenschappen – A DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen
20-5-2017 Regio zomerkampioenschappen – A DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen
21-5-2017 Regio zomerkampioenschappen – A DZ&PC – Drachten Jun-Jeugd-Sen
21-5-2017 Zuyderzee Mastercircuit – deel 9 (laatste) ZV de Bron – Grootebroek Masters 13:00 13:30
25-5-2017 Hemelvaartsdag: GEEN TRAINING
27-5-2017 Regio zomerkampioenschappen – B ?? Jun-Jeugd-Sen
28-5-2017 Regio zomerkampioenschappen – B ?? Jun-Jeugd-Sen
4-6-2017 Eerste Pinksterdag: GEEN TRAINING
5-6-2017 Tweede Pinksterdag: GEEN TRAINING
10-6-2017 Regio miniorenfinales HZ&PC – Heerenveen Minioren
11-6-2017 Regio miniorenfinales HZ&PC – Heerenveen Minioren
15-6-2017 NJJK Jun-Jeugd
16-6-2017 NJJK Jun-Jeugd
17-6-2017 NJJK  – NK 5 km. Jun-Jeugd
18-6-2017 NJJK Jun-Jeugd
15-7-2017 Laatste training.